Вхід Реєстрація

Наші досягнення

15.04.2015

РЕЗУЛЬТАТИ

II (районного) етапу олімпіад 2016-2017 н.р.

№ з/п

Назва прелмету

I місце

II місце

Ш місце

Всього

переможців

  1.  

Укр. мова та література

10

18

10

38

  1.  

Біологія

3

-

7

10

  1.  

Педагогіка і психологія

1

1

-

2

  1.  

Історія

-

9

9

18

  1.  

Правознавство

-

1

6

7

  1.  

Рос. мова

-

2

1

3

  1.  

Зарубіжна література

-

2

3

5

  1.  

Комп’ютерна графіка

2

1

5

8

  1.  

Комп’ютерна анімація

-

-

-

-

  1.  

Інформатика

1

1

-

2

  1.  

WEB-дизайн

2

3

3

8

  1.  

Хімія

1

-

6

7

  1.  

Географія

-

7

6

13

  1.  

Англійська мова

-

4

6

10

  1.  

Математика

2

9

19

30

  1.  

Фізика

5

2

 

3

  1.  

Екологія

4

-

-

4

  1.  

Економіка

-

1

1

2

  1.  

Образотворче мистецтво

1

1

2

4

  1.  

Інформаційні технології

1

2

-

3

  1.  

Трудове навчання( технічні види праці)

1

1

1

3

  1.  

Лінгвістика

3

2

11

16

 

Всього

37

67

99

203

 

 

ВІТАЄМО

Список переможців

ІІI (міського) етапу Всеукраїнської

учнівських олімпіад

     

Місце

Клас

Прізвище, ім’я, побатькові учня

Предмет

Прізвище, ім’я, побатькові вчителя

  1.  

I

8

Герак Альона Анатоліївна

 

біологія

Лут Р.І.

  1.  

III

8

Ковалець Олена Іванівна

 

біологія

Лут Р.І.

  1.  

III

8

Птуха Ангеліна Віталіївна

 

біологія

Лут Р.І.

  1.  

III

9

Лещинська Наталія олексіївна

біологія

Полегенько А.Г.

  1.  

III

9

Кузьмік Тетяна Олександрівна

біологія

Полегенько А.Г.

  1.  

III

10

Колєсов Тимофій Вікторович

біологія

Лут Р.І.

  1.  

III

11

Блюм Ростислав Ярославович

біологія

Полегенько А.Г.

  1.  

III

8

Лялькін Олександр Сергійович

хімія

Крамар Л.І.

  1.  

I

11

Блюм Ростислав Ярославович

екологія

Полегенько А.Г.

  1.  

I

11

Койда Ірина Олександрівна

екологія

Полегенько А.Г.

  1.  

III

9

Здоровік Яна Тарасівна

Англійська мова

Кузьміна О.В.

  1.  

III

9

Кейлін Софія Тимофіївна

Англійська мова

Пілецька В.О.

  1.  

II

7

Загородній Андрій Юрійович

математика

Саковская Н.А.

  1.  

III

7

Козак Дмитро Віталійович

математика

Саковская Н.А.

  1.  

III

8

Микитюк Максим Олександрович

математика

Циган М.З.

  1.  

III

10

Савчук Іван Олександрович

математика

Шульга Н.В.

  1.  

ІI

8

Cазонов Нікіта Віталійович

географія

Ткаченко Л.М.

  1.  

ІІI

8

Левінський Олександр Олександрович

географія

Ткаченко Л.М.

  1.  

ІII

8

Іщенко Ярослав Володимирович

географія

Ткаченко Л.М.

  1.  

ІII

8

Герак Альона Анатоліївна

географія

Ткаченко Л.М.

  1.  

І

10

Пархоменко Мар’яна Оександрівна

географія

Ткаченко Л.М.

  1.  

ІІI

10

Гадзовський Євгеній Геннадійович

географія

Ткаченко Л.М.

  1.  

ІII

10

Кушлянський Данило Олексійович

географія

Ткаченко Л.М.

 

ВІТАЄМО

Список переможців

ІІ (міського) етапу Всеукраїнського

конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт 2015-2016 н.р.

 

Місце

Клас

Прізвище, ім’я, побатькові учня

Прізвище, ім’я, побатькові вчителя

Відділення МАН

1.

III

8

Ващевський Данило Федорович

Катеринич Л.О.

Відділення компютерних наук

2.

II

10

Бузін Олександр Богданович

Катеринич Л.О.

Відділення компютерних наук

3.

III

11

Ситниченко Дарина Олександрівна

Катеринич Л.О.

Відділення компютерних наук

4.

III

8

Крамаренко Валентина Валеріївна Л

 

Ломова О.В.

Відділення іноземної філології та зарубіжної літератури

5.

III

10

Ратушна Аліна Павлівна

 

Міхєєва М.Є.

Відділення української філології та мистецтвознавства

6.

III

10

Шайкова Олена Олегівна

 

Міхєєва М.Є.

Відділення української філології та мистецтвознавства

7.

III

9

Лісовий Назар Борисович

Бабенко Л.Ю.

Відділення української філології та мистецтвознавства

8.

грамота

9

Здоровик Яна Тарасівна

 

Бабенко Л.Ю.

Відділення української філології та мистецтвознавства

9.

III

9

Барило Катерина Ігорівна

 

Шльоміна В.В.

Відділення української філології та мистецтвознавства

10.

III

10

Павловська Юлія Валентинівна

Марчук Н.І.

Відділення біології та хімії

11.

III

11

Койда Ірина Олександрівна

Полегенько А.Г.

Відділення екології та аграрних наук

12.

I

11

Блюм Ростислав Ярославович

Полегенько А.Г.

Відділення екології та аграрних наук