Вхід Реєстрація

НТЛ "НООСФЕРА"

22.01.2018

Наукове товариство ліцеїстів «НООСФЕРА» ліцею «Голосіївський» № 241

Рік створення – 1997. Надання статусу колективного члена Київської Малої Академії наук «ДОСЛІДНИК»    -  2001 рік

  • Тези доповідей науково-практичної конференції ліцею «Голосіївський» публікуються щорічно.
  • Конкурс знавців української мови ім.. Петра Яцика.
  • Нагороджено знаком «ЗОЛОТА СОВА» - 2003 рік
  • Переможець чемпіонату м. Києва у грі «РОЗУМОВСЬКИЙ»
  • Участь у міжнародній грі «КЕНГУРУ» - з 1998 р.
  • Участь у міжнародній грі «Левеня» - з 2002 р.
  • Участь у міжнародному саміті «Цілі тисячоліття»
  • Участь у всеукраїнському гуманітарному симпозіумі «Україністика на початку тисячоліття – філософія, історія, мовознавство».
  • Участь в проекті «Модель ООН в Україні»
  • Відкриті математичні бої в Україні
  • Науково-практичні конференції «Особливості організації екологічного виховання»
  • Всеукраїнська акція «Громадянин»
  • Проект «Діти творять громадянське суспільство»

Роботи ліцеїстів публікувалися у виданнях:

  • «Аерокосмічний вісник»
  • «Шкільний світ»
  • Інституту громадянського суспільства

Таблиця 1. Результати роботи НТЛ «НООСФЕРА» за період з 2003 року

Роки

Всього робіт

Призери району/як роботи колективного ЧЛЕНА

Призери міста

Призери всеукраїнського рівню

1999-2000

81

46

17

2

2000-2001

75

41

19

1

2001-2002

95

67

28

1

2002-2003

91

61

32

2

2003-2004

73

73

34

2

2004-2005

62

62

29

3

2005-2006

63

63

26

 

2006-2007

71

71

34

2

2007-2008

35

35

18

 

2008-2009

44

44

24

2

2009-2010

44

44

26

1

2010-2011

75

75

36

1

2011-2012

62

62

31

 

2012-2013

55

55

27

2

2013-2014

75

75

33

2

2014-2015

179

41

16

 

 

ВІТАЄМО

Список переможців

ІІ (міського) етапу Всеукраїнського

конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт 2016-2017 н.р.

Місце

Клас

Прізвище, ім’я, побатькові учня

Прізвище, ім’я, побатькові вчителя

Відділення МАН

 

1.

 

II

 

10

Кузьмик Тетяна Олександрівна

Міхєєва Марія Євгенівна

Відділення: української філології та мистецтвознавства

 

2.

 

IIІ

 

9

Ковалець Олена Іванівна

Лут Раїса Іванівна

Відділення: хімія та біологія

 

 

3.

 

Гра

мо

та

 

 

9

Йолтуховська Катерина Олегівна

 

Бабенко Олеся Юріївна

 

Відділення: екологія та аграрні науки

 

 

4.

Гра

мо

та

 

10

Давидюк Ірина Віталіївна

Токовчук Оксана Анатоліївна

Відділення: історія

 

5.

 

II

 

10

Гелюх Андрій Борисович

 

Токовчук  Оксана Анатоліївна

 

Відділення: історія

 

 

6.

 

 

II

 

 

10

Барило Катерина Ігорівн

 

Дудка Надія Георгіївна

Відділення: іноземна філологія та зарубіжна література

 

 

7.

 

 

III

 

 

9

Крамаренко Валентина Валеріївна

 

Ломова Ольга  Анатоліївна

Відділення: іноземна філологія та зарубіжна література

 

 

 

8.

 

 

 

III

 

 

 

8

Загородній Андрій Юрійович

 

 

 

Катеринич Лариса Олександ

рівна

 

 

Відділення:

комп`ютерні науки

 

 

 

 

 

9.

 

 

III

 

 

8

 

Ващевський Данило Федорович

 

 

 

 

Катеринич  Лариса Олександрівна

 

Відділення:

комп`ютерні науки

 

 

10.

 

III

 

11

Бузін Олександр Богданович

 

Катеринич  Лариса Олександрівна

Відділення:

комп`ютерні науки

 

 

 

11.

 

Грамо

та

 

 

9

Соболєва Анна Олександрівна

 

Бабенко  Олеся Юріївна

Відділення: філософія та суспільствознавство

12.

Грамо

та

9

Блонська Софія Олександрівна

Бабенко  Олеся Юріївна

Відділення: економіка

13.

I

9

Чабак Поліна Анатоліївна

Браславська Наталія Іванівна

Відділення: філософія та суспільствознавство

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Список переможців

ІІ (міського) етапу Всеукраїнського

конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт 2015-2016 н.р.

 

Місце

Клас

Прізвище, ім’я, побатькові учня

Прізвище, ім’я, побатькові вчителя

Відділення МАН

1.

III

8

Ващевський Данило Федорович

Катеринич Л.О.

Відділення компютерних наук

2.

II

10

Бузін Олександр Богданович

Катеринич Л.О.

Відділення компютерних наук

3.

III

11

Ситниченко Дарина Олександрівна

Катеринич Л.О.

Відділення компютерних наук

4.

III

8

Крамаренко Валентина Валеріївна Л

 

Ломова О.В.

Відділення іноземної філології та зарубіжної літератури

5.

III

10

Ратушна Аліна Павлівна

 

Міхєєва М.Є.

Відділення української філології та мистецтвознавства

6.

III

10

Шайкова Олена Олегівна

 

Міхєєва М.Є.

Відділення української філології та мистецтвознавства

7.

III

9

Лісовий Назар Борисович

Бабенко Л.Ю.

Відділення української філології та мистецтвознавства

8.

грамота

9

Здоровик Яна Тарасівна

 

Бабенко Л.Ю.

Відділення української філології та мистецтвознавства

9.

III

9

Барило Катерина Ігорівна

 

Шльоміна В.В.

Відділення української філології та мистецтвознавства

10.

III

10

Павловська Юлія Валентинівна

Марчук Н.І.

Відділення біології та хімії

11.

III

11

Койда Ірина Олександрівна

Полегенько А.Г.

Відділення екології та аграрних наук

12.

I

11

Блюм Ростислав Ярославович

Полегенько А.Г.

Відділення екології та аграрних наук