Вхід Реєстрація

Розклад роботи гуртків

Графік роботи гуртків, спортивних секцій та творчих об’єднань школярів

в ліцеї “Голосіївський” № 241 станом на 01.09.2016 навч. року

Назва гуртка,

Керівники

Дні роботи

Час роботи

 Класи

 

Вокальний ансамбль

Логінова Інна Миколаївна

(кабінет музики – каб. 116)

 

 

Вівторок

П’ятниця

 

І група: 14.30– 16.30

3-4 класи

ІІ група: 16.30– 18.30

5-6 класи

Гурток “Токарна справа”

Єременко Віталій Володимирович

(каб. 117, майстерня )

Понеділок

 

І група: 15.30– 17.30   -  5-6 класи

ІІ група: 17.30– 19.30  -   7 класи

Хореографічний гурток

Свірська Анастасія Сергіївна

(акт.зал)

Вівторок

Четверг

Субота

І група: 16.00– 17.00  1-4 класи

ІІ група: 17.00– 18.00 1-4  класи

11 класи 14.30 – 16.30

Гурток “Господарочка”

Гаврилова Анна  Володимирівна

(каб. 118, майстерня)

Понеділок

 

І група: 15.30– 18.30  5-6 класи

ІІ група: 17.30– 19.30  7 класи

 

Гурток ДПЮ

„Влучний стрілець”

Солом’яний Анатолій Нікіфорович

Вівторок

 

І група: 14.30– 16.30

ІІ група: 16.30– 18.00 10-11 класи

Хореографічний гурток « HIP – HOP»

Калачик Евгенія Ігорівна

(актова зала)

Понеділок

Середа

І група 16.15– 18.15

            

Театральний гурток

Птиченкова Ольга Володимирівна

(актова зала, каб. 220)

Вівторок

            

            Середа

І група 15.30 – 17.00

ІІ група: 17.00 – 18.30

І група 16.00 – 17.30

ІІ група: 17.30 – 19.00

Гурток образотворчого мистецтва

Бабенко Олеся Юріївна

(каб.316)

 

Вівторок

Четвер

Понеділок

Середа

П’ятниця

І група: 14.30– 16.00  5-7 кл.

ІI група: 14.30– 16.00  5-7 кл

I група:14.30– 16.00  1-2 класи

II група: 15.10– 16.10  1-2 класи

III група: 14.30 – 16.00 1-2 класи

« Юні музеєзнавці»

Білоус Алла Анатолівна

(каб. 220)

Понеділок

Вівторок

Середа

15.30 – 17.30

15.30 – 17.00

15.30 – 17.00

„Рухливі ігри”

Осадча Наталія  Михайлівна

(каб. ЛФК)

Вівторок

 

 

Середа

 

І група:  14.00– 15.30  1 класи

ІІ група: 15.30 - 17.00 1 класи

 

І група:  14.00– 15.30  1 класи

ІІ група: 15.30 - 17.00 1 класи

Баскетбол

Турченюк Наталія Іванівна

(спортзал ліцею)

Вівторок

Четвер

 

І група: 15.30– 17.30  6-8 класи.

 

Футбол

Селецький Олександр Володимир

(спортзал ліцею)

Понеділок

Середа

І група:  16.00– 18.00 5-6 класи

 

Футбол

Тюрін Михайло Вікторович

(спортзал ліцею)

 

Середа

П’ятниця

 

І група:  17.00 – 20.00 7-8 класи

ІІ група: 16.00 – 18.00 7-8 класи

 

Туристичний гурток

 

Комлєва Леся Михайлівна

(каб. 113

Спортивний зал)

П’ятниця

 

Субота

 

Неділя

І група: 14.30– 17.00  4-5 класи

ІІ група: 17.00– 19.00  6-8 класи

І група: 09.00– 11.30  4-5 класи

ІІ група: 11.30– 13.30  6-8 класи

Підготовка до змагань, змагання.

10.00 –16.00

Екологія і краєзнавство

Човган Наталія Володимирівна

(каб. 113. спортивний зал)

                                                                                         

Четверг

П’ятниця

Субота

Неділя

І група: 15.00– 17.00  5-7 класи

І група: 15.00– 17.00  5-7 класи

І група: 9.00– 11.00  5-7 класи

Підготовка до змагань, змагання.

08.00 –18.00

Гурток інформатики

Скляр Ірина Віліївна

(каб.213)

      П’ятниця

 

І група: 14.30– 16.00  старша гр..

ІІ група: 16.00– 19.30 старша гр..

 

«Цікава математика»

 

Вівторок

Середа

І група: 15.00– 16.30 стар. класи

ІІ група:16.30 – 18.00 стар. класи.

 

 

 

Переваги ліцею «Голосіївський» №241
сучасні освітні
технології
кваліфіковані та турботливі
вчителі
Індивідуальний підхід
до кожної дитини
безліч різноманітних
гуртків
Чому батьки обирають ліцей «Голосіївський» №241
Гармонійний розвиток дітей.
В ліцеї створені умови для розвитку творчих здібностей та пізнавальних інтересів.
Висока якість та результативність навчання.
Батьки впевнені в майбутніх успіхах своєї
дитини.
Зручне розташування ліцею.
Дістатись зручно як автомобілем, так і громадським транспортом.
Ліцей пропагує здоровий спосіб життя.
Батьки не хвилюються за негативний вплив вулиці на дітей.
15.04.2018
Тиждень фізики в ліцеї

В рамках тижня фізики 12 квітня вчитель фізики Лактіонова Ірина Миколаївна та вчитель трудового навчання Єременко Віталій Володимирович провели захід “Наукові іграшки своїми руками” присвячений умінню демонстрації дослідів фізичних законів за допомогою приладів зроблених на уроках трудового навчання. 
Детальніше »
03.04.2018
Конкурс-виставка юних писанкарів

Напередодні світлого свята Великодня в гарній та доброзичливій атмосфері 3 квітня в ліцеї пройшов конкурс-виставка юних писанкарів.  Конкурс проводиться з метою відродження і розвитку писанкарства, виявлення та підтримки обдарованих дітей, які цікавляться історією та збереженням народних традицій, прагнуть розширити свій духовний світогляд.
Детальніше »