Вхід Реєстрація

Розклад роботи гуртків

Графік роботи гуртків, спортивних секцій та творчих об’єднань школярів

в ліцеї “Голосіївський” № 241 станом на 01.09.2016 навч. року

Назва гуртка,

Керівники

Дні роботи

Час роботи

 Класи

 

Вокальний ансамбль

Логінова Інна Миколаївна

(кабінет музики – каб. 116)

 

 

Вівторок

П’ятниця

 

І група: 14.30– 16.30

3-4 класи

ІІ група: 16.30– 18.30

5-6 класи

Гурток “Токарна справа”

Єременко Віталій Володимирович

(каб. 117, майстерня )

Понеділок

 

І група: 15.30– 17.30   -  5-6 класи

ІІ група: 17.30– 19.30  -   7 класи

Хореографічний гурток

Свірська Анастасія Сергіївна

(акт.зал)

Вівторок

Четверг

Субота

І група: 16.00– 17.00  1-4 класи

ІІ група: 17.00– 18.00 1-4  класи

11 класи 14.30 – 16.30

Гурток “Господарочка”

Гаврилова Анна  Володимирівна

(каб. 118, майстерня)

Понеділок

 

І група: 15.30– 18.30  5-6 класи

ІІ група: 17.30– 19.30  7 класи

 

Гурток ДПЮ

„Влучний стрілець”

Солом’яний Анатолій Нікіфорович

Вівторок

 

І група: 14.30– 16.30

ІІ група: 16.30– 18.00 10-11 класи

Хореографічний гурток « HIP – HOP»

Калачик Евгенія Ігорівна

(актова зала)

Понеділок

Середа

І група 16.15– 18.15

            

Театральний гурток

Птиченкова Ольга Володимирівна

(актова зала, каб. 220)

Вівторок

            

            Середа

І група 15.30 – 17.00

ІІ група: 17.00 – 18.30

І група 16.00 – 17.30

ІІ група: 17.30 – 19.00

Гурток образотворчого мистецтва

Бабенко Олеся Юріївна

(каб.316)

 

Вівторок

Четвер

Понеділок

Середа

П’ятниця

І група: 14.30– 16.00  5-7 кл.

ІI група: 14.30– 16.00  5-7 кл

I група:14.30– 16.00  1-2 класи

II група: 15.10– 16.10  1-2 класи

III група: 14.30 – 16.00 1-2 класи

« Юні музеєзнавці»

Білоус Алла Анатолівна

(каб. 220)

Понеділок

Вівторок

Середа

15.30 – 17.30

15.30 – 17.00

15.30 – 17.00

„Рухливі ігри”

Осадча Наталія  Михайлівна

(каб. ЛФК)

Вівторок

 

 

Середа

 

І група:  14.00– 15.30  1 класи

ІІ група: 15.30 - 17.00 1 класи

 

І група:  14.00– 15.30  1 класи

ІІ група: 15.30 - 17.00 1 класи

Баскетбол

Турченюк Наталія Іванівна

(спортзал ліцею)

Вівторок

Четвер

 

І група: 15.30– 17.30  6-8 класи.

 

Футбол

Селецький Олександр Володимир

(спортзал ліцею)

Понеділок

Середа

І група:  16.00– 18.00 5-6 класи

 

Футбол

Тюрін Михайло Вікторович

(спортзал ліцею)

 

Середа

П’ятниця

 

І група:  17.00 – 20.00 7-8 класи

ІІ група: 16.00 – 18.00 7-8 класи

 

Туристичний гурток

 

Комлєва Леся Михайлівна

(каб. 113

Спортивний зал)

П’ятниця

 

Субота

 

Неділя

І група: 14.30– 17.00  4-5 класи

ІІ група: 17.00– 19.00  6-8 класи

І група: 09.00– 11.30  4-5 класи

ІІ група: 11.30– 13.30  6-8 класи

Підготовка до змагань, змагання.

10.00 –16.00

Екологія і краєзнавство

Човган Наталія Володимирівна

(каб. 113. спортивний зал)

                                                                                         

Четверг

П’ятниця

Субота

Неділя

І група: 15.00– 17.00  5-7 класи

І група: 15.00– 17.00  5-7 класи

І група: 9.00– 11.00  5-7 класи

Підготовка до змагань, змагання.

08.00 –18.00

Гурток інформатики

Скляр Ірина Віліївна

(каб.213)

      П’ятниця

 

І група: 14.30– 16.00  старша гр..

ІІ група: 16.00– 19.30 старша гр..

 

«Цікава математика»

 

Вівторок

Середа

І група: 15.00– 16.30 стар. класи

ІІ група:16.30 – 18.00 стар. класи.

 

 

 

Переваги ліцею «Голосіївський» №241
сучасні освітні
технології
кваліфіковані та турботливі
вчителі
Індивідуальний підхід
до кожної дитини
безліч різноманітних
гуртків
Чому батьки обирають ліцей «Голосіївський» №241
Гармонійний розвиток дітей.
В ліцеї створені умови для розвитку творчих здібностей та пізнавальних інтересів.
Висока якість та результативність навчання.
Батьки впевнені в майбутніх успіхах своєї
дитини.
Зручне розташування ліцею.
Дістатись зручно як автомобілем, так і громадським транспортом.
Ліцей пропагує здоровий спосіб життя.
Батьки не хвилюються за негативний вплив вулиці на дітей.